Niedzielna wygrana 2:1 z UKS Racovia dała Piorunom fotel lidera! Bramki dla Żółto-Czarnych strzelili: Tomek Domżała i Staś Walczak. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania.

Wszyscy sympatycy Żółto-Czarnych, którzy wybrali się na dzisiejsze spotkanie w Wilanowie nie mogą czuć niedosytu! Piękny mecz obfitujący w wiele goli zakończył się naszym zwycięstwem 6:3. Piorunowe bramki: Staś Walczak (2), Adam Pyjor, Adam Ulrich, Michał Walczak oraz Bartek Meiser. Dla tego ostatniego było to pierwszy gol w rozgrywkach! Mimo straconych bramek na uznanie zasługuje cała linia obrony (Wiktor Brużewicz, Kuba Klimkowski oraz Maciek Poppe oraz Maciek Anuszewski). Za tydzień kolejny mecz! Do boju Drużyno! Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania!

Ostatnia niedziela to kolejny sukces Żółto-Czarnych Młodzików. Zdecydowana wygrana po bramkach: Stasia Walczaka (2) oraz Adama Ulricha pozwoliła nam dopisać sobie 3 punkty do ligowego dorobku. Poniżej zdjęcia z meczu. Autorem zdjęć jest Pan Wiesław Gęściak. Dziękujemy za udostępnienie zdjęć. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania!

Z pierwszej w tym sezonie PIORUNowej delegacji wróciła drużyna młodzików. Dobra gra i wysokie zwycięstwo dały Żółto-Czarnym 3 punkty. Bramki: Kuba Kotarski, Staś Walczak, Staś Bielak. Zobacz galerię zdjęć z tego spotkania!

1 września zainaugurowały rozgrywki warszawskiej piłkarskiej B klasy. Po raz pierwszy w historii naszego Klubu wystartowaliśmy w rozgrywkach ligowych seniorów! Pierwszy mecz Żółto-Czarni rozegrali na stadionie w Pracach Małych gdzie zmierzyli się z miejscowym Gromem. Mimo początkowych kłopotów okazaliśmy się lepsi od gospodarzy wygrywając 3:7 (2:1)! PIORUNowe bramki strzelali: Mateusz Wojdyna, Łukasz Rejniewicz (3), Piotr Kacprowicz (2) oraz Arkadiusz Woźny. Już w najbliższy weekend (niedziela 08.09, godz. 16.00) zapraszamy wszystkich sympatyków Żółto-Czarnych na kolejny mecz! Rywalem będzie drużyna Jedności Warszawa, a mecz zostanie rozegrany w Parku Skaryszewskim (boczne boisko Drukarza).