Piorun AmigosW ostatnią niedzielę rozegraliśmy sparing, tym razem z drużyną Amigos Warszawa 😀. Był to kolejny sprawdzian przed startem ligowych zmagań, do których pozostało już coraz mniej czasu ⏳. Co do samego spotkania możemy śmiało powiedzieć, że był to o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu niż to co oglądaliśmy przed tygodniem. Zaczynając jednak od początku, w samo spotkanie weszliśmy bardzo pewnie, dobrze operując piłką i w pełni kontrolując to co się dzieję na boisku 😎. Dało nam to możliwość do wyprowadzenia kilku niezłych akcji, które mogły realnie zagrozić drużynie przeciwnej. Po jednej z nich strzałem zza pola karnego piłkę w bramce umieścił nasz napastnik Arek Woźny ⚽ (asysta Roman Popadiuk 🎯). Bramka trochę ożywiła mecz, ponieważ przeciwnicy starali się szybko odpowiedzieć, ale ich wszelkie starania były skutecznie duszone w zarodku przez naszych zawodników ⛔. Do końca pierwszej połowy mieliśmy jeszcze kilka groźnych okazji, ale zabrakło nam wykończenia i zachowania zimnej krwi w kluczowych momentach 😬. W drugą połowę lepiej weszli nasi przeciwnicy, którzy coraz śmielej zaczęli gościć pod naszym polem karnym. Poskutkowało to wyrównującą bramką dla naszych rywali, którzy nie zamierzali odpuścić i zaczęli atakować z jeszcze większą intensywnością. Na efekty nie trzeba było długo czekać, ponieważ po naszych błędach indywidualnych przeciwnicy wyszli na prowadzenie w tym spotkaniu 😑. Tym razem na naszą ekipę podziałało to motywująco i od razu ruszyliśmy do ataku 💪. Zaowocowało to szybką odpowiedzią naszej drużyny, po przejęciu piłki w środkowej części boiska i szybko wyprowadzonym ataku, drugą bramkę w tym spotkaniu strzela Arek Woźny ⚽ (asysta Damian Filip 🎯). W końcówce spotkania mieliśmy jeszcze okazję na wygraną, ale zabrakło nam szczęścia i ostatecznie mecz zakończył się remisem 🤝 . Podsumowując zagraliśmy bardzo dobre spotkanie, widać było zaangażowanie i wolę walki z naszej strony 💪. Nie pozwalaliśmy przeciwnikom na zbyt wiele groźnych akcji, ale niestety popełniliśmy błędy, które kosztowały nas stratę bramek 😬. Wiemy nad czym musimy pracować i będziemy to realizować na najbliższych jednostkach treningowych, a kolejna okazja do sprawdzenia się będzie dopiero przed startem ligowych rozgrywek, kiedy to rozegramy ostatni mecz sparingowy (więcej szczegółów wkrótce)