PIORUN kosaPo blisko 5 miesiącach od ostatniego meczu o punkty już w najbliższą niedzielę rozegramy kolejne ligowe spotkanie 👌. Naszym pierwszym przeciwnikiem po przerwie będzie dobrze nam znana drużyna Kosy Konstancin. W pierwszej kolejce ulegliśmy 1-3 na wyjeździe, także teraz grając u siebie będziemy chcieli wziąć rewanż i pokazać się z lepszej strony 🏟. Dodatkowym czynnikiem, który podnosi rangę tego spotkania jest fakt, że w ligowej tabeli mamy tyle samo punktów 😬. Czy uda nam się odnieść pierwsze zwycięstwo po przerwie? W jakiej formie są nasi zawodnicy? Kto będzie się cieszył po końcowym gwizdku? Na te oraz inne pytania odpowiedź poznamy już w ten weekend 😁.
P.S. Serdecznie zapraszamy do kibicowania i wspierania naszej drużyny z poziomu trybun (link do wydarzenia) --> https://www.facebook.com/events/1326961534492163/?ref=newsfeed